کول پد

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

کول پد

خرید کول پد لپ تاپ

برخی بر این باورند که نیازی به خرید کول پد لپ تاپ نیست و لپ‌تاپ‌ها امکانات لازم برای خنک کردن خود را دارند. این گفته تا حدودی درست است؛ اما این نکته را نیز در نظر بگیرید که کار کول پد افزایش عمر لپ تاپ از طریق خنک‌تر نگه داشتن سیستم است. به‌علاوه اگر لپ تاپ را روی سطوحی مثل فرش قرار می‌دهید باید بدانید که بدون استفاده از پایه خنک کننده جریان هوای ورودی سیستم مسدود شده و بدتر از آن پرزهای فرش به داخل سیستم مکیده می‌شوند.

افرادی که لپ تاپ را روی فرش یا موکت قرار می‌دهند می توانند از کول‌پدهایی که قسمت زیرین بسته هستند استفاده کنند. این کول پد ها هوا را به جای پایین از پشت مکش کرده و به لپ تاپ شما می‌دمند.

بنابر آن‌چه گفته شد، خرید پایه خنک کننده لپ تاپ برای افرادی که پردازش‌های نسبتا سنگین انجام می‌دهند یکی از ضروریات است. با در نظر گرفتن قیمت کول پد نسبت به قیمت لپ تاپ می‌توان گفت که خرید خنک کننده لپ تاپ هم مفید و هم اقتصادی است.

هنگام خرید کول پد لپ تاپ به این نکته توجه داشته باشید که کولپد های دارای فن بیشتر در کنار خنک‌کنندگی بیشتر، سروصدای بیشتری نیز ایجاد می‌کنند. پس اگر معمولا پردازش سنگینی انجام نمی‌دهید، نیازی نیست نویز پایه های چندفن را به جان بخرید.