LOQ Series

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

LOQ Series

لپ تاپ های LOQ لنوو

یکی از بهترین خبرها برای علاقمندان به گیمینگ این است که حتما مجبور نیستند برای لذت بردن از بازی ها، فقط از کامپیوترهای حرفه ای گیمینگ استفاده کنند. کمپانی های سازنده لپ تاپ مثل ایسوس، دل و اچ پی قبلا شروع به تولید لپ تاپ گیمینگ اقتصادی کرده بودند تا طیف گسترده تری از کاربران بتوانند از هیجان دنیای بازی ها لذت ببرند. اخیرا کمپانی لنوو با معرفی لپ تاپ LOQ (با تلفظ لاک) که لپ تاپ های گیمینگ ارزان قیمتی هستند، راه را برای ورود گیمرهای تازه کار به این دنیای فانتزی هموارتر کرده است.

هدف از ساخت سری لاک این بود که علاقمندان به بازی های کامپیوتری بتوانند با هزینه ای کمتر از 1200 دلار، خرید لپ تاپ گیمینگ را تجربه کرده و سفر اکتشافی خود را به درون جهان های مجازی شروع کرده و با جامعه کاربری در دنیای واقعی ارتباط برقرار کنند. این لپ تاپ ها با وجود این که از آخرین فناوری و جدیدترین قطعات از کمپانی های مطرح ساخته شده اند، اما حساب بانکی شما را خالی نخواهند کرد.

لپ تاپ LOQ با الهام از لاین حرفه ای و پریمیوم Legion طراحی شده و شباهت هایی هم به لاین Ideapad دارد و انتخاب های متنوعی هم پیش روی کاربران قرار می دهد. صفحه نمایش لپ تاپ های لاک در دو سایز ۱۵ و ۱۶ اینچی به بازار عرضه می شوند و کاربران می توانند پردازنده اینتل را در مدل های 16IRH8 و 15IRH8 و پردازنده AMD را در مدل های 16APH8 و 15APH8 داشته باشند.

لپ تاپ LOQ لنوو در کنار لاین پریمیوم Legion می توانند می توانند پاسخگوی جامعه کاربری گسترده تری باشند. گیمرهای مبتدی شروع مسیر خود را به سمت حرفه ای شدن با لاین لاک آغاز می کنند و سپس برای مبارزه و رقابت با رقیب های پیشرفته تر، لپ تاپ خود را از لاین Legion انتخاب خواهند کرد.