FurMark 2.0 در راه است

FurMark 2.0 در راه است

سال‌ها است که FurMark به عنوان ابزاری برای تست کارت گرافیک شناخته می‌شود و از خریداران کارت‌های دست دوم گرفته تا اورکلاکرها از آن برای بررسی پایداری استفاده می‌کنند. خبر خوب اینکه به زودی FurMark 2.0 با تغییرات بزرگی از راه می‌رسد.

FurMark محصول Geeks3D است  که اواخر سال میلادی گذشته اولین بتای نسخه v2 آن را منتشر کرده بود. این نسخه جدید با تغییرات مهمی چون پشتیبانی از آخرین پردازنده‌های گرافیکی روز، رفع مشکلات شناخته شده، افزایش وضوح تصویر قابل انتخاب و بهبود گرفتن خروجی از نتیجه تست استرس همراه است.

دانلود برنامه FurMark 2.0 برای تست کارت گرافیک

با وجود تغییرات مهم، برنامه FurMark 2.0 همان ظاهر آشنای خود را حفظ خواهد کرد و کاربران می‌توانند تست‌های آماده یا دلخواه خود را برای شکنجه کردن کارت گرافیک انتخاب کنند. همچنین کاربران قادر هستند رابط برنامه نویسی گرافیکی OpenGL یا Vulkan API، وضوح تصویر، حالت تمام صفحه یا پنجره‌ای و نمایش یا عدم نمایش رابط کاربری برنامه حین اجرای تست استرس را به دلخواه انتخاب کنند. این برنامه امکان اجرای مستقیم GPU-Z و GPU Shark  را هم می‌دهد.

 

FurMark 2.0 در راه است

FurMark 2.0 در راه است

از آنجایی که نتایج بنچمارک بدون امکان مقایسه آن بیهوده است، FurMark قابلیت آپلود و مقایسه با نتایج و سخت افزارهای دیگر را به کاربر می‌دهد. همچنین این نسخه دارای رده بندی است تا بهتر بتوان به کارایی پردازنده‌های گرافیکی پی برد.

نسخه نهایی FurMark 2.0 می‌تواند طی روزها و هفته‌های پیش رو منتشر شود، با این حال شما می‌توانید جدیدترین بتای آن را از اینجا دریافت و امتحان کنید یا از انتشار نسخه هایی با خبر شوید. فراموش نکنید FurMark فشار مضاعفی به کارت گرافیک می‌آورد و اگر تهویه و تغذیه آن مناسب نباشد، ریسک بروز خرابی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!